Geri

İzmir Dijital Pazarlama Hizmetleri

SEO, PPC, Sosyal Medya ve İçerik Pazarlama alanlarında hizmet sunan dijital pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekibimiz var. Bu hizmetleri, potansiyel müşterileri satışa dönüştürmek için müşterilerimizin hedef kitlelerini tespit etmek ve kullanmak için kullanıyoruz. Her eylem, müşterilerimiz için en iyi yatırım getirisini sağlamak için ölçülen metrikler aracılığıyla gerçekleştirilir. Tüm bu dijital pazarlama hizmetlerini kullanan birleşik bir yaklaşımın, çevrimiçi trafiği önemli ölçüde artırdığını kanıtladık.

Özellikle e-ticaret veya müşteri odaklı web sitelerinde dönüşüm yapmak küçük bir değişiklik büyük bir fark yaratabileceğinden dolayı önemlidir. Profesyonel bir web siteniz olduğunda, çevrimiçi pazarlamanızı nasıl geliştirebileceğinizi düşünebilirsiniz. Web sitenize gelen trafiği denemek ve artırmak için kullanılabilecek birkaç farklı çevrimiçi pazarlama stratejisi sunuyoruz ve bunun işinize nasıl fayda sağlayabileceğini merak ediyorsanız, lütfen uzman ekibimizle iletişime geçin.

Dijital Pazarlama İle İşinizi Büyütün!

izmir dijital pazarlama

Rekabet Analizi

Dijital pazarlama stratejinizi geliştirmeden önce, çevrimiçi rakiplerinizin tam bir analizini tamamlayarak, güçlü yanlarının nerede olduğunu, işlerini nasıl pazarladıklarını ve hangi kitleleri hedeflediklerini belirleyeceğiz.SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Sitenize gelen organik trafiği arama motorlarından arttırın. İzmir Web, işletmeniz için doğru olan ve ölçülebilir sonuçlar alan her şeyi kapsayan, profesyonel ve ısmarlama bir SEO hizmeti sunacaktır.PPC (Tıklama Başına Ödeme)

Etkili marka bilinirliği ve iş fırsatları oluşturmak için reklamların doğru yerlerde, doğru zamanlarda ve doğru insanlara duyurulmasını sağlayarak, işinizi Tıklama Başına Ödeme pazarlaması yoluyla çevrimiçi olarak reklam veririz.Sosyal Medya (SEM)

Sosyal medyada daha aktif olun! İşletmeniz için çevrimiçi görünürlük, marka bilinirliği, doğrudan tanıtım ve müşteri ilişkileri oluşturma olanağı sağlayan entegre bir sosyal medya stratejisi sağlayabiliriz.İçerik Pazarlama

Web sitesi ziyaretçilerini çeken, sektörünüzde otorite gösteren ve daha yüksek yatırım getirisi elde etmenize yardımcı olan kaliteli, bilgilendirici ve iyi yapılandırılmış içerik yaratır ve pazarlarız.UX Tasarım

Etkili tasarım ile kullanıcı deneyimini geliştirin. Kullanıcılara çevrimiçi olarak etkileşime girdiklerinde kesintisiz bir deneyim sunmak için kullanılabilirliği ve erişilebilirliği geliştirmek amacıyla web sitelerini ve uygulamalarını test edilmiş tasarımla optimize ediyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Maliyeti Ne Kadardır?

Başlamadan önce, web sitenizin boyutuna, yapısına ve içeriğine bağlı olarak değişen küçük bir kurulum ücreti alınır. İçeriği taze tutmak, sosyal medya çalışmalarına devam etmek (Twitter, Facebook vb.), Makale / blog yazmak ve göndermek ve genellikle web sitenizin arama anahtar kelimeleriniz ve kelime öbekleriniz için üst sıralarda yer alması için aylık bir ücret alınacaktır!